Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Angielski ogólny dla firm

Rozwój Twojej firmy zależy od potencjału i możliwości Twoich pracowników. Zainwestuj w nich! Czekamy na Twoją decyzję!
Dla firm i instytucji proponujemy profesjonalnie przygotowane kursy semestralne lub roczne zgodne z oczekiwaniami i wymaganiami naszych klientów.

Programy nauczania są opracowywane przez naszych metodyków i zgodne z analizą potrzeb naszych klientów, ich oczekiwaniami i poziomem zaawansowania. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie szkoły Oxford lub w siedzibie klienta. Częstotliwość i ilość zajęć języka angielskiego ustalamy indywidualnie z klientami. Dla firm i instytucji proponujemy zajęcia w godzinach porannych, południowych i popołudniowych.
Proponujemy angielski ogólny z nastawieniem na mówienie w języku angielskim i rozumienie ze słuchu z równoczesnym uwzględnieniem nauki słownictwa z minimalną ilością czytania, pisania i podstawowej gramatyki. Nasi doświadczeni i z odpowiednimi kompetencjami lektorzy będą pomagali Wam wykorzystać cały potencjał do nauki języka angielskiego a grupowe środowisko nauki będzie wspaniałą okazją do uczestniczenia w wielu pasjonujących interaktywnych dyskusjach i rozmowach.
W naszej szkole zaprojektujemy dla Was kurs, który będzie spełniał Wasze oczekiwania i potrzeby. Na naszych kursach będziecie zdobywać wiedzę językową, uczyć się wszystkich umiejętności językowych i budować pewność siebie w komunikowaniu się.
Dla tych, którzy kochają podróże lub podróżują w celach zawodowych przygotujemy kurs języka angielskiego z uwzględnieniem wielu dialogów, specyficznego słownictwa i całych zwrotów umożliwiających swobodne odnalezienie się w sytuacjach życia codziennego za granicą.