Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Angielski ogólny

Dorośli, którzy planują swoją karierę i rozwój zawodowy lub myślą o używaniu języka angielskiego za granicą podczas podróży prywatnych lub służbowych wiedzą, że znajomość  języka angielskiego stała się nieodzownym narzędziem w osiąganiu sukcesów.

Dla osób dorosłych przygotowaliśmy bardzo ciekawą i innowacyjną ofertę zajęć języka angielskiego, podczas których będziecie mogli głównie skupiać się na mówieniu w języku angielskim i rozumieniu ze słuchu z równoczesnym uwzględnieniem nauki słownictwa z minimalną ilością czytania, pisania i podstawowej gramatyki. Nasi doświadczeni i z odpowiednimi kompetencjami lektorzy będą pomagali Wam wykorzystać cały potencjał do nauki języka angielskiego a grupowe środowisko nauki będzie wspaniałą okazją do uczestniczenia w wielu pasjonujących interaktywnych dyskusjach i rozmowach.

W naszej szkole zaprojektujemy dla Was kurs, który będzie spełniał Wasze oczekiwania i potrzeby. Na naszych kursach będziecie zdobywać wiedzę językową, uczyć się wszystkich umiejętności językowych i budować pewność siebie w komunikowaniu się.

Dla tych, którzy kochają podróże lub podróżują w celach zawodowych przygotowaliśmy kurs języka angielskiego z uwzględnieniem wielu dialogów, specyficznego słownictwa i całych zwrotów umożliwiających swobodne odnalezienie się w sytuacjach życia codziennego za granicą.