Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Kursy dla dzieci w wieku 7 - 11 lat

W Oxford Learning Center nasz angielski ogólny dla dzieci od 7 do 11 lat jest specjalnie zaprojektowany dla tej grupy wiekowej. Program nauczania został przygotowany w oparciu o wyselekcjonowane książki i dodatkowe materiały stworzone przez naszych kreatywnych i doświadczonych lektorów i metodyków.

  • będziemy Was uczyć metodą naturalną i komunikatywną z naciskiem na mówienie i interakcje, tak aby każdy z Was budował pewność siebie w używaniu języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach życia codziennego.
  • będziemy rozwijać Wasze umiejętności językowe przygotowując zajmujące, interesujące lekcje mające wpływ na rozwój waszej wiedzy językowej, słownictwa, gramatyki, wymowy, czytania i pisania.
  • podczas lekcji będziemy Was zachęcać do uczestniczenia w wielu interaktywnych zadaniach i projektach. Każdy z Was powinien ukończyć rok szkolny z lepszą znajomością języka angielskiego i większą pewnością siebie w używaniu języka, a w kolejnym roku szkolnym zapewniamy Wam kontynuację nauki.

Dla słuchaczy w wieku od 7 do 11 lat proponujemy zajęcia języka angielskiego dwa razy w tygodniu po 90 minut, które są prowadzone przez lektora anglojęzycznego i przez lektora polskiego lub dwa razy w tygodniu przez lektorów anglojęzycznych.
W tym roku szkolnym będziemy Was zachęcać do zdawania egzaminów Cambridge - YLE specjalnie przygotowanych dla Waszej grupy wiekowej.