Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Kursy dla najmłodszych

Ucząc grupy słuchaczy od 5/6 do 7 lat będziemy się skupiać na opanowaniu przez dzieci jedynie sprawności żywego języka angielskiego ze względu na nieumiejętność czytania i pisania. Podczas zajęć będziemy korzystać z ogromnej ilości materiałów wizualnych i praktycznych bez których nie wyobrażamy sobie możliwości wprowadzania maluchów w obcą kulturę i zupełnie nowy nieznany dla nich język. Nauka będzie wiązała się z konkretnymi przedmiotami i sytuacjami, będzie dotyczyła tylko tego co znajduje się w zasięgu wzroku dziecka, będzie dużo piosenek, filmików, projektów, wierszyków i rymowanek, przedmiotów wizualnych, kart obrazkowych z dużą ilością powtórzeń w różnych formach, zadania będą krótkie i często zmieniające się z uwagi na krótką koncentrację dzieci.

Podczas nauki będziemy uwzględniać cechy rozwojowe najmłodszych słuchaczy, głównym zadaniem naszych lektorów w pracy z dziećmi jest osłuchanie ich z językiem. Zapewnimy im życzliwych, ciepłych, zachęcających lektorów z którymi będzie miło i bezpiecznie przebywać.

W trakcie roku szkolnego będziecie mogli Państwo na życzenie otrzymać opinie o postępach dziecka przygotowaną przez uczących lektorów.

Dla najmłodszych słuchaczy proponujemy zajęcia języka angielskiego dwa razy w tygodniu po 60 minut w grupach od 6 do 8 osób lub od 4 do 6 osób. Zajęcia w tej grupie wiekowej są prowadzone przez lektorów polskich.