Język to Twój paszport. Ucz się języków!

100% ZDANYCH EGZAMINÓW CAMBRIDGE

Trzeci rok z rzędu możemy pochwalić się 100% zdanych Egzaminów Cambridge English Qualification : B2 First - FCE , Advanced ( CAE ) i Proficiency (CPE ).

W dniu 8 czerwca 2019 r. słuchacze Oxford Learning Center zdali Egzamin Cambridge B2 First - FCE o czym informujemy z ogromną radością i satysfakcją

W dniu 13 czerwca 2019 r. słuchacze uczęszczający na kurs przygotowujący do Egzaminu na poziomie CPE, zdali Egzamin Cambridge CPE. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi Egzaminami Cambridge, do których przygotowujemy słuchaczy od 25 lat. Wspomnę tylko, że jest to Egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie językowym, porównywalnym z poziomem native speakerów.

W dniu 22 czerwca w siedzibie naszej szkoły odbył się egzamin na poziomie Advanced - CAE, uczestniczyli w nim słuchacze uczęszczający do Oxford od kilku lat. Oni również potwierdzili swoją znajomość języka angielskiego bardzo dobrymi wynikami.

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY za tak wspaniałe wyniki potwierdzające nie tylko Wasz poziom językowy, ale również Wasze ogromne zaangażowanie w naukę, ambicję i konsekwentne dążenie do celu.

Wróć