Język to Twój paszport. Ucz się języków!

FERIE ZIMOWE

Słuchacze, którzy do nas uczęszczają wiedzą, że w Oxford można nauczyć się języka angielskiego. Wiedzą że ważne jest aby uczyć się wszystkich czterech umiejętności językowych nie zapominając  o gramatyce i słownictwie.  Będą wówczas płynnie posługiwać się językiem i zdawać wszystkie ważne egzaminy jak Egzamin ósmoklasisty , Maturalny i Egzaminy Uniwersytetu Cambridge.

Nauka języka to duży wysiłek i ciężka praca, często pomaga w tym odpowiednia atmosfera podczas lekcji, którą kreują zarówno słuchacze jak i lektorzy.

Ciągła aktywizacja i chęć rozwoju męczy nas, czasami mamy dość i dlatego potrzebujemy odpoczynku i oderwania od nauki. I właśnie teraz będzie taki czas, dwa tygodnie ferii, kompletnego luzu i odpoczynku od szkoły, uczenia się, spędzania większości czasu w ciągu dnia w ławce i odrabiania prac domowych.

ŻYCZYMY WAM WSPANIAŁEGO CZASU, gdziekolwiek będziecie, abyście mogli  spędzać  go według własnych życzeń i chęci i wrócić do nas z nową energią i zapałem do osiągania wymarzonych wyników.

PRZERWA ZIMOWA - 10.02 - 21.02

Wróć