Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Wszystkie szkoły zamknięte ?

W dniu dzisiejszym i jutro szkoła będzie otwarta, jesteśmy przygotowani do przeprowadzania zajęć lekcyjnych.

Wszyscy już wiemy, że od 16 do 25 marca szkoły będą zamknięte, nasza również. Nie chcemy wprowadzać paniki, lecz zewsząd dochodzą informacje że na dwóch tygodniach może się nie zakończyć, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasi słuchacze z grup Stage 2, Stage 3, grup C i grup D i może dorośli mogli uczestniczyć w zajęciach on-line. Do końca jutrzejszego dnia wyślemy do Państwa maile z dokładnymi informacjami dotyczącymi godzin zajęć i instrukcje jak połączyć się z naszymi lektorami i uczestniczyć w zajęciach.

Uprzejmie prosimy zabezpieczyć się w słuchawki z odpowiednim wejściem do komputera/laptopa ( pojedyncze lub podwójne ) i mikrofonem, będzie to miało wpływ na jakość słyszalności.

Zajęcia z grupami najmłodszych słuchaczy  Starters, Movers, Flyers i Stage 1 w przyszłym tygodniu będą zawieszone, potrzebujemy więcej czasu, aby podjąć decyzje jak przeprowadzać z nimi zajęcia zdalnie, ponieważ podczas tych lekcji powinni uczestniczyć również rodzice, aby pomagać w obsłudze komputera i zalogować się do programu.

Wszystkim naszym słuchaczom i Ich rodzinom życzymy bardzo dużo zdrówka i cierpliwości, aby przetrwać te trudne i nieznane nadchodzące dni.

Wróć