Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Zdalne nauczanie dla najmłodszych

Szanowni Rodzice i słuchacze Oxford informujemy, iż pierwszy tydzień zajęć języka angielskiego on-line już mamy za sobą. Nie było łatwo, Panie sekretarki wykonywały dziesiątki telefonów dziennie, aby pomóc słuchaczom mającym trudności w dołączeniu do zajęć, lektorzy byli narażeni na stres związany ze słabym połączeniem Wi Fi. Ogólnie dla nas wszystkich była to zupełnie nowa, nieznana sytuacja, lecz z ogromną radością i satysfakcją stwierdzamy, że bardzo szybko wraz z naszymi słuchaczami nauczyliśmy się odpowiednio obsługiwać program przystosowany do zajęć on-line, tak aby były przeprowadzane na odpowiednim poziomie a słuchacze dużo z nich wynosili. Dodatkowo w dniu dzisiejszym będziemy usprawniać naszą sieć, abyście wszyscy mogli bez większych zakłóceń uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego.

Już od 23 marca na zajęcia angielskiego on-line zapraszamy naszych młodszych słuchaczy z grup Movers, Flyers i Stages 1. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Rodziców o pomoc w połączeniu z lektorami i stworzeniu odpowiednich warunków ciszy i spokoju, tak aby lekcje były jak najbardziej efektywne. Drogą mailową wysłaliśmy do Państwa informacje dotyczące planu zajęć i instrukcje obsługi jak połączyć się z nami. Nie możemy dłużej czekać i tracić cennego czasu dzieci na rozwój językowy. Czasu, który bardzo szybko ucieka, nie wraca i jest nie do odrobienia.

Rodziców słuchaczy z grup Starters prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ w dniu dzisiejszym nie jesteśmy pewni czy zajęcia on-line dla naszych maluchów to dobre rozwiązanie. Zawsze zostaje nam możliwość odrobienia ich później po powrocie do szkoły.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDRÓWKA I SPOKOJU.    

Wróć