Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Pandemia i wyniki testów sprawdzających

Pandemia to temat nie schodzący z pierwszych stron gazet, wszystkie media informują nas o obecnej, trudnej sytuacji, dotyczącej liczby zakażeń, zatrważającej liczbie zgonów i o nowych obostrzeniach. Informacja, która ostatnio najbardziej wzbudziła nasze kontrowersje to zmiana terminów ferii zimowych. Zasmuca nas fakt, że nie będziecie mogli odreagować i wyszaleć się na sankach, nartach lub nawet spacerach wśród zaśnieżonych drzew podgórskich terenów. Wszystkim naszym słuchaczom przydałby się odpoczynek od wielogodzinnego siedzenia przy komputerze i samotnego ślęczenia nad książkami. Lecz teraz nie możemy nic zmienić, musimy respektować zalecenia, aby chronić siebie i innych.

Na podziw i wyróżnienie zasługuje fakt, że dostosowujecie się do obecnej sytuacji i nie poddajecie się, nie rezygnujecie z nauki, tego co w przyszłości może dać Wam wolność i poczucie własnej wartości. Realizujecie swoje plany i spełniacie marzenia. Mimo tak utrudnionej nauki, braku bezpośredniego kontaktu z lektorami, rówieśnikami, osiągacie wspaniałe wyniki. Pisaliście testy papierowe w siedzibie szkoły, które były przygotowane dokładnie w takiej samej formie jak przed pandemią i osiągnęliście wspaniałe wyniki.

Właśnie za te wyniki chcemy Wam podziękować i równocześnie zapewnić Was, że będziemy nadal przygotowywać dla Was ciekawe, efektywne i efektowne zajęcia, chcemy pomagać Wam w otrzymywaniu jak najwyższych ocen. Wasze sukcesy są naszymi sukcesami, Wasze wyniki są naszymi wynikami

Wróć