Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Nowy 2021 Rok

Rok 2020 w naszej szkole Oxford Learning Center zakończył się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Ostatnie lekcje w grupach najmłodszych słuchaczy przyniosły nam i zaproszonym na to krótkie wydarzenie rodzicom bardzo wiele wzruszeń i radości. Wszyscy mogliśmy na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości i podczas pięknie wykonywanych przez dzieci piosenek świątecznych zanurzyć się w cudowne wspomnienia z tego samego okresu z poprzednich lat.
Jaki będzie ten Nowy Rok 2021, czy pandemia się skończy ? czy uczniowie wrócą do szkół, czy wszyscy nadal będziemy mieć pracę ? jak będą wyglądały kolejne Święta Wielkanocne ? a wakacje ? pojedziemy gdzieś, czy pozostaniemy zamknięci w domach ?
Na wszystkie te pytania dzisiaj nie mamy odpowiedzi, tego nie wie nikt, nawet nasi ministrowie. My możemy tylko być pewni jednego, tego że nadal będziemy uczyć języka angielskiego naszych wspaniałych uczniów i pomóc Im zwiększyć szanse na odnalezienie się w innej lecz dotąd nieznanej rzeczywistości.
Wszystkim słuchaczom Oxford Learning Center i Ich Rodzicom w Nowym 2021 Roku życzymy, aby ten rok był lepszy, spokojniejszy bardziej przewidywalny i  również życzymy dużo spokoju, cierpliwości i zdrowia.

Wróć