Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Wakacje dla najmłodszych

Piękna pogoda, świeci słońce, możemy chodzić bez maseczek i oddychać pełną piersią. Wszyscy czekaliśmy na tą zmianę wiele miesięcy , wreszcie przyszła wraz ze zmianą pogody, możemy nie tylko spacerować bez maseczek, ale również planować wakacyjne urlopy. Wszyscy na niego zasłużyli, a najbardziej dzieci i młodzież, którzy długo byli zamknięci w domach przed komputerami, pozbawieni możliwości spotkań z rówieśnikami i tak ważnej w Ich wieku okazji do rozwoju emocjonalno-społecznego.

Słuchacze uczęszczający do Oxford w wieku do 11 lat już w przyszłym tygodniu skończą zajęcia języka angielskiego w roku szkolnym 2020/2021. W dniach od 24 do 28 maja będą uczestniczyli w lekcjach powtórzeniowych i testach sprawdzających. Również w tych terminach odbędą się ostatnie spotkania naszych słuchaczy z lektorami, kolegami i koleżankami z grupy.

W związku z tym życzymy Wam wspaniałego bezstresowego spędzenia wolnego czasu wakacyjnego, wiele radości i niezapomnianych przygód. Po mile spędzonych wakacjach czekamy na Was z nowymi książkami i ciekawymi lekcjami.

Wróć