Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Sierpień - miesiąc wyczekiwany przez wszystkich

Miesiąc Sierpień to dla nas wszystkich wyjątkowy miesiąc zarówno dla szkoły jak i dla słuchaczy. Wielu z Was uczy się języka angielskiego przede wszystkim aby móc się nim posługiwać lecz wiemy, że często bardzo ważnym jest, abyśmy posiadali poświadczenie naszych umiejętności i właśnie takim uznawanym na całym świecie potwierdzeniem znajomości języka angielskiego jest Certyfikat Uniwersytetu Cambridge. Uzyskuje się go po zdaniu Egzaminu Pet, B2 First lub Advanced, w których nasi słuchacze uczestniczyli w miesiącu czerwcu. Na wyniki egzaminów czekamy kilka tygodni i właśnie dlatego sierpień jest tak ważnym dla nas miesiącem.

Wiele razy pisałam że jesteśmy wyjątkową szkołą, dbamy o rozwój językowy naszych słuchaczy i również o wspaniałą atmosferę podczas zajęć, co sprzyja nauce i dlatego też ponownie możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością wszystkich Egzaminów Cambridge, niemalże 100%.

Gratulujemy wszystkim naszym słuchaczom i Ich rodzicom otrzymania wspaniałych wyników i oczywiście naszym lektorom, dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie systematyczność i dążenie do celu.

Wróć