Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Co wydarzyło się od 20 września

20 września 2021 roku po raz dwudziesty ósmy rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Czy w trakcie tych lat wiele się zmieniło ? Myślę, że tak, szczególnie w nauczaniu, na pewno lekcje prowadzone przez naszych lektorów są bardziej efektywne i efektowne zarazem. Książki do nauki są dużo ciekawsze i przystosowane do nauczania on-line. Panie sekretarki więcej czasu poświęcają na kontakty z klientami poprzez użycie nowszych technologii. Zapisy słuchaczy kontynuujących naukę u nas odbywały się telefonicznie, tylko nowych słuchaczy zapraszaliśmy na miejsce do siedziby szkoły Oxford.

Jak każdego roku zapisaliśmy wielu słuchaczy, utworzyliśmy grupy i rozpoczęliśmy naukę, słuchacze otrzymali wymarzone  Certyfikaty Uniwersytetu Cambridge potwierdzające Ich poziom języka angielskiego. Certyfikaty ze wspaniałymi wynikami, które osiągnęli dzięki ogromnemu zaangażowaniu i systematycznej nauce.

Gratulacje należą się również naszym wspaniałym lektorom przygotowującym słuchaczy do wszystkich egzaminów Uniwersytetu Cambridge i sektora publicznego. Ich święto obchodziliśmy w dniu 14 października dziękującym Im za Ich owocną pracę wykonywaną z należytą pasją przy filiżance kawy i kawałku pysznego ciasta

Wróć