Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Happy Holidays

Rok szkolny 2019/2020 w Oxford Learning Center już się zakończył. Było wiele obaw, jak sobie poradzimy w nowej rzeczywistości, czy nasi słuchacze przystąpią do zajęć angielskiego on-line ? czy dadzą radę śledzić lekcję przez 90 minut i będą w niej aktywnie uczestniczyć ? według nas wyszło fantastycznie. Według naszych słuchaczy chyba również, patrząc na ilość uczniów zapisanych na nowy rok szkolny w czerwcu i lipcu. Jesteśmy już po wszystkich egzaminach Cambridge Qualifications a teraz czekamy na wyniki.

Ten rok był naprawdę trudny dla nas wszystkich, naszych lektorów, personelu administracyjnego i Was nasi drodzy słuchacze. W tym momencie należą Wam się gratulacje, bardzo szybko adoptowaliście się do nauczania on-line, aktywnie uczestniczyliście w każdych zajęciach i osiągnęliście wspaniałe wyniki.

Wszyscy pracownicy Oxford życzą Wam zasłużonego i udanego odpoczynku, dużo relaksu i spokoju i to co najważniejsze zdrowia. Po wakacjach czekamy na Was z wieloma korzystnymi zmianami, zapraszamy do zapisu na kolejny rok szkolny od 10 sierpnia 2020 r.

Wróć