Język to Twój paszport. Ucz się języków!

Plan do końca roku szkolnego

Aż trudno uwierzyć, że obecnie w tak odmiennych warunkach, trudniejszych od poprzednich nasi słuchacze osiągają tak rewelacyjne wyniki w nauce języka angielskiego. Średnie wyników w grupach z ostatniego progress testu były na poziomie 70%/80%, a w grupach najmłodszych słuchaczy, którzy uczestniczą w zajęciach w siedzibie Oxford lub raz w tygodniu u nas a drugi raz on-line sięgały 90%. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, ponieważ ani my ani Nasi uczniowie nie stracili czasu, wręcz odwrotnie niektórzy z Nich bardziej rozwinęli swoje umiejętności językowe niż moglibyśmy się tego spodziewać. Nie stracili również czasu słuchacze z grup egzaminacyjnych, wszyscy ( z wyjątkiem dwóch osób ) zostali rekomendowani do Egzaminów Uniwersytetu Cambridge : PET, B2 First i Advanced i będą do nich przystępowali w dniu 5 i 19 czerwca.

Do zakończenia roku szkolnego pozostało już niewiele czasu, dlatego już zaplanowaliśmy terminy lekcji powtórzeniowych, testów kończących rok szkolny i ostatnich zajęć w Oxford. Podamy je w mailach, które będziemy wysyłać do wszystkich grup po przerwie majowej. Maj i czerwiec to jedne z najbardziej pracowitych miesięcy w roku. Obecnie również przygotowujemy się do zaplanowania kolejnego roku, aby od czerwca dokonywać zapisów osób chętnych na zajęcia u nas w kolejnym roku 2021/22

Weekend majowy przed nami w związku z tym wszystkim życzymy wspaniałej pogody i mile spędzonego czasu na zewnątrz w otoczeniu przyrody ( bez maseczek )

Wróć